Trailer #1: The 5th Wave (2016) – Hit-Girl proti ufounům

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Žít na Zemi není procházka růžovým sadem. Kromě nemocí, válek a jiných strastí navíc sužují naše životy nejrůznější zvláštní úkazy. A právě těmi se zabývá snímek The 5th Wave.

Film je adaptací bestselleru stejného názvu od Ricka Yanceyho. Sledujeme příběh šestnáctileté Grace, která je jedním z mála přeživších čtyř smrtonosných vln způsobených neznámou mimozemskou rasou. Hrdinka se vydává napříč zemí ve snaze najít svého mladšího bratra a přitom musí čelit nevyhnutelnému faktu – sice jí život znepříjemnily čtyři vlny, ale blíží se ještě jedna, která bude svým rozsahem největší a nejnebezpečnější.

V hlavní roli uvidíme stoupající hvězdu Chloë Grace Moretz, o režii se postaral J. Blakeson, scénář napsala Susannah Grant (Erin Brokovich).

Trailer oplývá speciálními efekty, proslovy hlavní hrdinky i romantikou. Je vysvětleno, čím poškodila lidstvo každá vlna a jsou položeny otázky zabývající se motivy a původem útočné mimozemské rasy. Zkrátka se dostane na vše, co byste od takového filmu čekali.

The 5th Wave zavítá do našich kin 28. 1. 2016.

1 komentář

  1. Ukázka navnadila docela zajímavě, snad se z toho jen díky mladistvému obsazení hlavních postav nevyklube nějaká lovestory typu Twilight apod .. byla by to ohromná škoda na potenciál tohoto filmu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také