Danny Boyle natočí Trainspotting 2

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Snímek o partičce drogově závislých bouřliváků podle románu Irwina Welshe je dnes kultovní záležitostí a režisérovi Dannymu Boylovi otevřel dveře do nejvyšší filmové ligy. Uběhlo již téměř dvacet let, kdy jsme sledovali, jak si skotští výrostci dělají ze svého okolí své soukromé hřiště.

Podle spekulací se totiž Boyle vrátí k Rentonovi a jeho kumpánům skrze zfilmování Welshova knižního pokračování Porno.  A co by to bylo za pokračování, kdybychom se opětovně nesetkali s herci z prvního dílu? Těšit se můžeme na Ewana McGregora, Jonnyho Lee Millera, Roberta Carlylea i Ewana Bremmera.

Boyle v jednom rozhovoru řekl, že jedinou překážkou ve snaze natočit druhý Trainspotting je jeho plný program. Ale i přes něj si určitě na něj udělá čas. Přece jen se určitě rád vrátí k dílu, které mu přineslo slávu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také