Kdo si zahraje mladého Hana Sola?

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Čistě spekulativní článek o možných kandidátech na roli legendární postavy ze světa Star Wars.

Jistě jste zaregistrovali zprávu, že se chystá sólovka Hana Sola, čímž se splní sen asi většině fanoušků Hvězdných válek. Film bude samostatným příběhem v rámci Star Wars Anthology a premiéru snímku očekávejme v průběhu roku 2018. Kdo si ale zahraje hlavní roli pod režisérskou taktovkou Phila Lorda a Chrisa Millera (21 Jump Street, Lego příběh), je zatím záhadou.

Tento článek sice můžete zařadit do kolonky „spekulativní“ či „bulvární“, ale proč si nepředstavit nějaké tipy na herce, kteří by mohli v očekávaném snímku představit Hana Sola v jeho mladší podobě? Zde jde přehled několika možných kandidátů.

PicMonkey Collage1
Taron Egerton, Anthony Ingruber a Nicholas Hoult

Když si pročtete internetové články, tak mnoho zdrojů hovoří o jménu Taron Egerton. Tento britský mladík (ročník 1989) zabodoval v letošním komiksovém hitu Kingsman: Tajná služba a osobně si ho v roli nadrzlého a charismatického vesmírného pašeráka dovedu hravě představit. Často skloňované jméno je rovněž Anthony Ingruber – pětadvacetiletý původem Filipínec nabral fanoušky v letošním romantickém dramatu Věčně mladá a mihnul se i v šest let starém Avataru. A co takhle Nicholas Hoult? Ten frajírek ze Skins, Beast z nových X-Menů nebo Nux z Šíleného Maxe by věkově rovněž zapadal, a i když se na něj názory velice liší, tak za sebe říkám ano!

PicMonkey Collage2
Grant Gustin, Iwan Rheon a Luke Kleintank

Teď přijdou na řadu především herci z televize. Grant Gustin je v poslední době velmi oblíbeným především díky své roli Flashe ve stejnojmenném seriálu. Nejsem si jist, jestli by tento klučina z Virginie zvládl tak ikonickou roli, ale na internetu si to myslí mnoho fanoušků. Zajímavou volbou by byl rozhodně Iwan Rheon. Ten se proslavil v britských Zmetcích a poslední tři sezony září jako psychopatický bastard Ramsey Snow/Bolton v megaúspěšné Hře o trůny. Problémem by možná byl jeho starší věk, v květnu oslavil třicítku. Do třetice všeho dobrého zmíním ještě Lukea Kleintanka, který mě velmi zaujal v pilotním dílu seriálu The Man in the High Castle.

PicMonkey Collage
Jamie Bell, Aaron Taylor-Johnson a Chris Pratt

Jestli budou u Disney hledat spíš známější tvář, tak by pozvánka na casting rozhodně neměla minout Jamieho Bella (Sviňák, Jana Eyrová, nová Fantastická čtyřka) nebo Aarona Taylora-Johnsona, který sbírá jednu povedenou roli za druhou. Z těch nejlepších zmiňme například Kick-Asse, Forda Brodyho v poslední Godzille či Quicksilvera v dvojce Avengers. A ta největší jistota na konec? Samozřejmě Chris Pratt 🙂 Tento herec je momentálně asi tím úplně nejžádanějším v celém Hollywoodu, ale otázkou je, zda by jakožto šestatřicetiletý zapadl do profilu mladého Sola a také jestli by těch ikonických rolí nebylo už moc. Star-Lord, Emmet z Lego příběhu, Owen z Jurského světa a to se ještě hovoří o tom, že by měl hrát v remaku Indiana Jonese.

Nevešli se: Charlie Cox, Kit Harington, Dave Franco, Matt Smith, Harrison Thomas nebo Zac Efron 🙂

Do konečného výběru hereckého obsazení je ještě daleko a je dost dobře možné, že nikoho z výše uvedených herců ve filmu nakonec neuvidíme. Nás ale především zajímá váš názor, fanoušků. Jakou tvář byste preferovaly vy? Dejte nám vědět v diskuzi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také