Han Solo a Darth Vader: Vesmírná elita se vrací

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Když se řekne Darth Vader nebo Han Solo, je každému jasné, o co jde. I poslední zapomenutý Lojza z Dalskabátů ví, že jde o dvě stěžejní postavy vesmírné ságy.

Nejdrsnější hvězdný komandér a velitel Hvězdy smrti se znovu objeví na scéně v připravovaném filmu Star Wars Anthology: Rogue One.  Nebude ovšem jako hlavní záporák, ale jako větší moc v pozadí tahající za nitky. To naznačuje, že jej tvůrci neodhalí v celé temné kráse, ale spíše se zjeví jako holoprojekce nebo bude vrčet z monitorů.

Rogue One se bude točit okolo bandy rebelů, kteří se snaží uklást plány Hvězdy smrti. Jde tedy o spin-off a děj se vmáčkne mezi Pomsta Sithů (Epizoda III) a Nová naděje (Epizoda IV).

Naproti tomu velkohubý pašerák a frajer Han Solo dostane celý film. Bude se zaměřovat na to, kterak se z mladíka Sola stane pašerák, loupežník a ničema. Scénáře se chopí Lawrence Kasdan, což by mělo zajistit slušný výsledek. Jakožto scénárista filmů Dobyvatelé ztracené archy nebo Návrat Jediho je k tomu více než vhodný. Otazník visí nad režií, Phil Lord a Chris Miller (Zataženo, občas trakaře; Lego příběh) nejsou jména, která by stála za fenomenálním dílem a přiznejme si, že přesně to se bude od režie Hana Sola čekat. Na vypilování mají čas do 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také