Ben Affleck si natočí Batmana sám

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Je to už pár týdnů, co internetem profrčel zajímavý drb týkající se nové sólovky Batmana. Že by si Ben Affleck, další představitel Temného rytíře, natočil film sám? Jasně, jedna paní povídala. Ale…. !!!!!

Z DC respektive Warner Bros. Pictures přišlo oficiální prohlášení, že se o drb nejedná. Ben Affleck si opravdu restart Batmana natočí sám. A co víc, ještě k tomu napíše scénář. Ke tvorbě příběhu však dostane zajímavou posilu. Řeč je o Geoffu Johnsovi, jenž je hlavním kreativním tahounem v DC. Abych vám dokázal, že se jedná o velmi lukrativní pracovní flek, tak připomenu fakt, že stejné místo zastává John Lasseter v Pixaru respektive Walt Disney Animation Studios!

GJ

Johns má na svědomí několik animovaných filmů o comicsových hrdinech právě ze stáje DC, dokonce napsal i pár dílů k hraným seriálům Smallville, Arrow či Flash. Byť je Affleck režisérém a spoluscénáristou, tak je jasné, že větší slovo bude mít hlava z DC. Každopádně se nám zrodil zajímavý tandem.

Affleck by se měl ujmout režie pro Warner Bros. už u filmu Live by Night, který má premiéru v listopadu 2016. Nový Batman má být jeho další projekt. Zatím však nebylo zveřejněno datum premiéry. V červnu 2017 má mít vlastní film Wonder Woman a předpokládá se, že by Batman měl dorazit o rok později. Tak uvidíme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také