Batman vs Superman: Nové fotografie hlavních protagonistů

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Souboj temného rytíře a mimozemšťana v červené pláštěnce je jedním z nejočekávanějších snímků příštího roku. Není tak divu, že je každý nový materiál o tomto komiksovém spektáklu žhavým zbožím.

Nyní byly odhaleny tři fotografie, které si berou na paškál ústřední postavy – Batmana, Supermana a Lexe Luhtora. Drsňák Bruce Wayne v mohutném brnění hledí vstříc temné obloze, fotografii osvětluje klasický batmanovský signál, který je znamením, že je maskovaný rytíř potřebný na řešení nějaké patálie. Nebyla by to správná fotografie zachmuřeného hrdiny, kdby neobsahovala déšť, který podkresluje depresivní charakter postavy. A tumu je smaozřejmě i na této fotografii. Druhá fotografie zachycuje Supermana. Ten se nachází v nějaké opuštěné budově a tvář mu zdobí překvapený výraz. Dá se předpokládat, že na tomto neznámém místě dojde ve filmu k nějakému šoku. Třetí fotografie zachycuje Lexe Luthora před jeho firmou Lex Corp.

batman-v-superman-dawn-of-justice-bat-signal-600x400 batman-v-superman-dawn-of-justice-henry-cavill-600x400 batman-v-superman-jesse-eisenberg-lex-luthor-600x400

To nejsou však jediné nové fotografie. Další nám přinesl časopis Empire a pak sami tvůrci, když se pochlubili snímky z natáčení.

Empire přináší pohled na oba maskované hrdiny v jejich uniformách i v civilu. V jedné variantě zdobí obálku v plné polní z poloviny Batman, z té druhé Superman. Výraz temného rytíře lze popsat jako naštvaný. Superman se zase tváří, jako by na všechny koukal přes prsty. Druhá varianta nabízí oba hrdiny v civilu, tedy zbohatlíka Bruce Waynea (ve slušivém kvádru a černém kabátu, s rukami v kapsách) a brýlatého Clarka Kenta (jemuž také nechybí formální oblečení a kabát).

new-image-from-batman-v-superman-dawn-of-justice

new-image-from-batman-v-superman-dawn-of-justice1

WaynevKentEmpire2015Cover

Snímky z natáčení nabízí naštvaného Supermana, soutěž v nemrkání a dlouhých pohledech mezi Supermanem a Batmanem, Clarka Kenta v redakci, Wonder Woman v civilu, pohled Bruce na svůj oblek a Alfréda promlouvajícího ke svému smutnému pánovi.

IMG_0402 IMG_0403 IMG_0404 IMG_0405 IMG_0406 IMG_0407 IMG_0412

Vyvolaly fotografie ve vás nadšení?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také