Ant-Man: 12 nových fotek z filmu, možná přijde i Spider-Man

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Ant-Man je poměrně nenápadná marvelovka. Čas od času nás pobaví svými nepovedenými plakáty a při pohledu na vydané trailery nás ne a ne stoprocentně přesvědčit. Přesto závěru druhé fáze stále věříme a za podobné galerijní nadílky jsme moc vděční.

Zhruba měsíc před premiérou nejsou nové obrázky z filmu jedinou novinkou okolo projektu Ant-Man. Internetem se totiž šíří zvěsti, že nás v nové marvelovce čeká nejeden odkaz na nově příchozího člena Avengers – Spider-Mana. Pro toho v Marvelu momentálně hledají ideálního herce, jež by se měl poprvé představit publiku ve třetím Kapitánovi Americe. Mezi největší favority pro zisk role jsou podle všeho Asa Butterfield (Enderova hra) a Tom Holland (Nic nás nerozdělí).

Ant-Man přichází do kin 16. července, v hlavních rolích se ukáží Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Michael Peña, Bobby Cannavale, Judy Greer, Corey Stoll a další. Režíruje Peyton Reed.

PH7mXRoW34ydae_1_l PHa2Lc7wGOqBdf_1_l PHDdm6ZylBaHGL_1_l PHe9HLBspRcSif_1_l PHFBSCImVuCsJN_1_l PHFR5AusAOq4JF_1_l PHgUXvTrkuowkk_1_l PHklrCrVnNVkon_1_l PHKZDC1dZZRRPM_1_l PHqXAV5XUWX5vr_1_l PHssk9tGNXoOwv_1_l PHvXvuhFhSthzx_1_l

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také