Mají Deadpool a Coca-Cola něco společného?

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Scénáristé Rhett Rheese a Paul Wernick mají momentálně plné ruce práce s Deadpoolem. Ovšem to nebude trvat věčně a tak už vyhlíží další projekt. Tím by měla být kniha Thomase Olivera: The Real Coke, The Real Story.

A o čem to celé vlastně je? Jak už název knihy napovídá, hlavním aktérem bude populární nealkoholický nápoj tmavé barvy. V osmdesátých letech minulého století čelila Coca-Cola velkému rivalovi – Pepsi. Aby boj vyhrála, byla nucená změnit tajnou formuli svého nápoje a vytvoření nové značky – New Coke. Ta ovšem neslavila takový úspěch, jak se čekalo. Do firmy se dovolalo přes 400 000 nespokojených zákazníků, kteří požadovali návrat původního receptu, což se v roce 1985 skutečně stalo.

Oba scénáristé se nebáli investovat do projektu vlastní peníze a práva na knihu odkoupili. Jen zatím nenašli studio, které jim s celým snímkem a jeho distribucí pomůže.

Toto scénáristické duo si mnozí pamatují především díky zdařilému Zombielandu, dále vytvořili například scénář ke snímku G.I.Joe 2: Odveta.

Film New Coke dorazí do kin někdy v roce 2017.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také