Fotky z natáčení Star Wars: Síla se probouzí

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

V populárním americkém časopisu Vanity Fair vyšlo několik zajímavých fotek z očekávaného filmu Star Wars: Síla se probouzí.

Možná jste už v životě slyšeli jméno Annie Leibovitz. Tato Američanka patří k nejslavnějším novinářským fotografkám současnosti a právě ona se podívala na plac natáčení Star Wars: Síla se probouzí, ze kterého pořídila pro časopis Vanity Fair několik zajímavých obrázků.

Na nich můžeme mj. vidět pózujícího pilota Poe Damerona (Oscar Isaac) nebo tvář hlavního záporáka filmu Kylo Rena (Adam Driver). Velmi povedená je také fotografie pro titulní stránku magazínu, na které se v Malém Sokolu sešli John Boyega, Daisy Ridley, Harrison Ford a Peter Mayhew jakožto Žvejkal. Prostřednictvím těchto fotografií rovněž  víme, že oscarová herečka Lupita Nyong’o ztvární s největší pravděpodobností (minimálně) jednu postavu, která bude zobrazena pomocí CGI digitálních efektů a ta se bude jmenovat Maz Kanata.

Na druhém obrázku byla poodhalena totožnost chromového vojáka z nedávného traileru. Ten se bude jmenovat Captain Phasma (ehm?) a neztvární jej nikdo jiný než herečka Gwendoline Christie (Brienne z Hry o trůny).

Na stránkách Vanity Fair můžete rovněž shlédnout krátké zákulisní video z pořizování výše zmíněných fotografií a v samotném článku J.J. Abrams například pronesl, že měl v plánu ve filmu ukázat kostru nechvalně slavného Jar Jara Binkse, ale šlo by jen o jeden z jeho tradičních a téměř nepostřehnutelných easter eggů a nakonec od této myšlenky ustoupil.

Pokračování slavné filmové ságy režiséra J.J. Abramse očekávejte 17. prosince 2015. A v hlavních rolích se objeví Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Max von Sydow, Peter Mayhew, nebo Daisy Ridley.

1430743085wu0iqpe14307430691430743076

ada2ada3

1430743079143074307214307430821430717498

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také