5 nejvtipnějších momentů z Avengers: Age of Ultron

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Kdo si podle prvního traileru myslel, že noví Avengers budou temnější a ne tak vtipní, tak se po shlédnutí filmu přesvědčil o opaku. Age of Ultron se drželo toho, co si studio razí už od prvních filmů a mohli jsme tedy vidět několik vtipných momentů. My jsme pro Vás vybraly ty nejlepší. Shodnete se s námi? 

Pro Marvel není humor cizí. Od prvního Iron Mana jsme mohli prozatím v každém filmu vidět několik úsměvných momentů. Například Strážci Galaxie pozvedli tuto laťku na trošku vyšší úroveň. Avengers se samozřejmě nenechali zahanbit a ve filmu jsme byli svědky hned několika scén, při kterých jsme se prostě neudrželi a usmáli se.

Pokud jste neviděli Avengers v originálním znění, o některé vtipné momenty jste mohli přijít. Český dabing je určitě obstojný, ale originál je originál a vtipy zní přece jen o něco líp. Ve filmu těchto momentů bylo několik a v tomto článku jsem pro Vás vybral ty, které nejvíce pobavily mne.

language-135085

5. Language!

Na začátku filmu, když Avengers útočí na pevnost barona von Struckera, Iron Man narazí do neviditelného štítu, který obklopuje celou pevnost a Tony Stark vysloví ne úplně spisovné slovo. Kapitánovi to nedá a upozorní Starka na jeho jazyk jednoduchým:„Language!“. Stark na to po chvíli odvětí: „Are we just going to ignore the fact, that Cap just said Language?“ Do konce filmu si z Rogerse dělají všichni srandu, jak moc dbá na správné výrazy.

BKX6LCD

4. Steve Rogers pohne Mjolnirem

Po párty na věži Avengers pokračuje tým spolu s dalšími postavami v popíjení a bavení se. Jednou aktivitou, která měla pobavit celé osazenstvo, bylo snažení o zvednutí se Thorova kladiva. Nepovedlo se to Hawkeyovi, Bannerovi, týmu Iron Man a Iron Patriot a ani Kapitánovi. Ten ale s kladivem trošku pohnul a Thorův výraz mluvil za vše. Naštěstí nikdo kladivo nezvedl, a tak jediným, kdo je hodný kladiva, je stále Thor.

elevator-135149

3. Výtah není hoden

Na konci filmu, když jsou všichni Avengers v nové základně, Thor, Kapitán a Iron Man se loučí. Kapitán s Iron Manem se začnou dohadovat ohledně toho, že Vision po zvednutí Thorova kladiva, není hoden stát se králem Asgardu, protože je to stroj. Nezapomněli utrousit ani poznámku na téma Mjolniru a výtahu. Podle všeho, když dáte Mjolnir do výtahu a ten s nim vyjede nahoru, tak stejně není hoden.

images

2. Vision zvedne Thorovo kladivo

Po oživení Visiona se Avengers dohadují o tom, zda-li mu mohou věřit. Krátký monolog Visiona může někoho přesvědčit o tom, že mu věřit mohou, ale teprve se všichni utvrdí v tom, když zničehonic Vision zvedne Thorovo kladivo a podá mu ho. Výraz Thora a všech zúčastněných opravdu stál za to.

Snímek obrazovky 2015-05-10 v 23.51.09

1. Hawkeye s luky a šípy

Když Hawkeye mluvil Scarlet Witch do duše při závěrečné bitvě, utrousil poznámku, která mě samotnému zůstane v hlavě ještě pěkně dlouho. „Nic z toho nedává smysl. Čelíme tu armádě robotů. A já mám luk. A šípy.“

Určitě v celém filmu bylo několik vtipných momentů a tyto scénky jsem posuzoval sám za sebe. Každopádně budeme rádi, když nám do komentářů napíšete Vaše nejoblíbenější scénky a uvidíme, zda-li se aspoň trošku shodujeme.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také