Trailer #2: Terminátor Genisys (2015) – Arnold mlátí Arnolda

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Druhý plnohodnotný trailer na očekávané pokračování slavné sci-fi ságy je zde a s ním i spousta nových záběrů, díky kterým se zdá, že to s pátým Terminátorem nebude až tak zlé.

gclj0pk

Za mě dobrý. Tohle je přesně ta ukázka, která nažene do kin tisíce nových diváků a zároveň úplně neurazí fanoušky klasické série. Režisér Alan Taylor (Hra o trůny, dvojka Thora) je sice pro většinu kritiků pořádným strašákem, ale jestli bude Terminátor Genisys šlapat jako tento trailer, nebudu mít s filmem žádný problém. A to se považuji za velkého obdivovatele původních dílů Jamese Camerona.

Trailer nám mj. ukazuje, že producenti na tomto díle rozhodně nešetřili a společně s digitálními triky na mě působí snímek vskutku velkolepě. Jasně, všechno to má takový ten zjednodušený popcornový nádech, ale takhle se prostě v současnosti velké trháky točí a jestli někdo čekal potemnělou žánrovku ve stylu prvního Terminátora z roku 1984, tak asi úplně nestojí nohama pevně na zemi.

httpv://youtu.be/rGSxss7gWak

Poměrně sympatická herecká sestava, kterou zatím v trailerech ani nevidíme v kompletní sestavě (kde se toulá J.K. Simmons nebo Matt „Doktor“ Smith opravdu netuším) a postarší Arnold, který se rve se svým „mladším“ já, to vypadá přece náramně, no ne? Mé trailerové choutky jsou rozhodně uspokojeny a tuším, že nás od 9. července letošního roku čeká v kinech solidní akční sci-fi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také