Avengers: Age Of Ultron bez potitulkové scény

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Pokud patříte mezi fanoušky marvelovských filmů, tak jistě víte, že odcházet z kina na začátku titulků se nevyplácí. V každém filmu z dílny Marvel Studios jsme se prozatím dočkali zajímavých potitulkových scén. V případě Age Of Ultron, pokračování týmovky superhrdinů, na potitulkovou scénu čekat nemusíte, protože žádná nebude!

V prvním Iron Manovi jsme se po konci titulků seznámili s Nickem Furym, tehdejším ředitelem organizace S.H.I.E.L.D. Od tohoto filmu jsme viděli v každém filmu nějakou potitulkovou scénu. Občas to byla nápověda k dalšímu dílu, někdy zas pouze nějaká srandovní tečka na závěr. Podle Josse Whedona se ani jednoho z toho v Avengerech nedočkáme:

„Na samotném konci není nic. A nedělám si srandu. Chceme, aby lidé věděli, že nemají sedět 10 minut dokud neuběhnou titulky a pak odcházeli se slovy: „Hajzlové (v originále Son of a bitch – překlad ne třeba, proto jsem použil odpovídající výraz :)). Já je zabiju!““

Hlavním důvodem, proč nebude žádná scéna na konci filmu, je to, že nedokázali přijít s ničím, co by předčilo scénu z prvního dílu, kde celý tým seděl v bistru a pojídal shwarmu.

„Byl to klenot a podivný vtípek.“

Producent a prezident Kevin Feige ale potvrdil, že na začátku titulků bude střih a bude zde velice krátká scénka:

„Něco tam bude, něco krátkého. Ale opravdu tu není žádná potitulková scéna.“

Co by tedy mohlo být obsahem scény krátce po začátku titulků? Příprava na třetí marvelovskou fázi, ve které bude hrát hlavní roli Civil War s Kapitánem Amerikou a Iron Manem? Něco se Spider-manem?

httpv://www.youtube.com/watch?v=4XVNETm1g_I

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také