Zažijte atmosféru Irska na vlastní kůži v síti multikin

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Právě dnes, 17. března je datum vyhrazené pro velice populární svátek. Jedná se o den svatého Patrika, s kterým je tradičně spojené zbarvení čehokoliv do zelené. I když se den patrona Irska oslavuje především v zemi svého vzniku, další země se přidávají. Společnost Cinema City se rozhodla, že pro své diváky a především fanoušky zelené barvy a ostrovního státu připraví příjemné překvapení.

[g-slider gid=“50751″ width=“600px“ height=“600px“]

Na den se digitální svět společnosti zbarví do zelené. Sociální sítě, webové stránky i digipostery budou zářit barvami, které by každý Ir jistě uvítal. Tato proměna zasáhne celou zemi, podle možností jednotlivých multikin. Kromě vizuální úpravy společnosti se diváci mohou těšit také na premiéru rodinné komedie Ovečka Shaun ve filmu, která bude mít oficiální premiéru až 2. dubna 2015. Animovaný snímek vypráví příběh farmáře a nejen jeho ovčího stáda. Během dne je připraveno více projekcí tohoto snímku, více informací najdete na stránkách Cinema City.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také