Trailer #3: Rychle a zběsile 7 (2015) – Premiéra se blíží

Přečtěte si

Autor

Úlohou posledných trailerov pred premiérou je vždy presvedčiť nerozhodných divákov o návšteve kina. Tento trailer, primárne určený pre kórejské publikum, síce neobsahuje veľa nových záberov, avšak spolu s priaznivými reakciami z premietania na festivale SXSW by niekoho presvedčiť predsa len dokázal.

Furious 7

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou.

Premiéra filmu je naplánovaná na 2. apríla. Vo vedľajších úlohách sa vrátia Dwayne Johnson, Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez a Tyrese Gibson.

httpv://youtu.be/R4K4ULy_A-g

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také