Seznamte se s dvojčaty z Avengers: Age Of Ultron

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Už jen měsíc zbývá do premiéry Avengers: Age Of Ultron. Těšit se můžeme kromě osvědčených a všem dobře známých postav i na některé nové. Mezi ně patří hlavní zaporák Ultron nebo dvojčata Wanda a Pietro Maximoff, chcete-li Scarlet Witch a Quicksilver. Podívejte se na video v článku a dozvíte se o nich více.

Už na začátku videa nám Joss Whedon, režisér snímku, prozradí, že do marvelovského filmového vesmíru přinesl dvě velmi důležité postavy, právě Scarlet Witch a Quicksilvera. O jejich vztahu pak hovoří jejich představitelé, jimiž jsou Elizabeth Olsen a Aaron Taylor-Johnson. Ve videu je kromě rozhovorů i mnoho nových sekvencí, které jsme v prozatimních trailerech či TV spotech neviděli.

Avengers: Age Of Ultron mají premiéru 30. dubna 2015. V režii Josse Whedona se představí Chris Evans, Chris Hemsworth, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, James Spader, Aaron Taylor-Johnson, Tom Hiddleston, Elizabeth Olsen, Thomas Kretschmann, Don Cheadle a další.

httpv://www.youtube.com/watch?v=KjNFXLu1ljM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také