Wonder Woman se začne natáčet už na podzim

Přečtěte si

Autor

Filmové universum DC se snaží co nejrychleji dohnat rozjetý vlak od Marvelu a evidentně to myslí opravdu vážně. Slavná Amazonka se dočká svého sólového filmu co nejdříve po filmu Batman v Superman. 

GalleryComics_1920x1080_20141119_WW_Cv36_5452787849e291.60244249

Podle nejnovějších zpráv započne natáčení Wonder Woman už na podzim tohoto roku. O režii se postará Michelle MacLaren, která měla na starosti vybrané epizody z úspěšných seriálů Game of Thrones a The Walking Dead. O scénář se postaral Jason Fuchs (Doba ledová 4, Pan). Ohledně superhrdinky od DC kolují zvěsti, že se pro tuhle postavu plánuje celá trilogie a první část by se měla odehrávat ve dvacátých letech minulého století. V hlavní roli potkáme Gal Gadot.

Origin této postavy se během let často měnil, ale například v poslední komiksové sérii New 52 byla svou matkou Hippolytou vytvořena z hlíny a samotní řečtí bohové jí vtiskli život. Těžko říct, zda se tvůrci budou držet tohoto příběhu nebo si zvolí vlastní cestu, jak Wonder Women uvést do filmového univerza.

Sólovka Wonder Women by měla mít premiéru v USA 23. června 2017 a 10. listopadu téhož roku by měla následovat první část týmovky Justice League.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také