Padla první klapka dalších Pirátů z Karibiku

Produkční společnosti Disney a Jerry Bruckheimer Films oficiálně potvrdily započetí natáčení Pirates of the Carribbean: Dead Men Tell No Tales! Pátý díl pirátské série je režírovaný Espenem Sandbergem a Joachimem Rønningem. Oba dva se mohou pyšnit nominací na Oscara za zahraniční snímek Kon-Tiki, na kterém se podíleli rovným dílem. Nový díl pirátské série se bude natáčet především v australských studiích.

pirates-caribbean-5-title

A na koho před kamerou se můžete těšit? Především se vrací Johnny Depp ve své slavné roli Jacka Sparrowa, dále se dočkáme oscarového Javiera Bardema (zlatého plešouna dostal za Tahle země není pro starý), své si řeknou i vycházející hvězdy Kaya Scodelario (Labyrint: Útěk), Brenton Thwaites (Dárce) a Golshifteh Farahani (EXODUS: Bohové a Králové). Johnny Depp nebude jediný navrátilec, znovu se shledáme také s Goeffreym Rushem (Barbossa) a Keniven R. McNallym (Gibbs).

A jaké patálie na Jacka Sparrowa tentokráte čekají? O život mu bude usilovat starý známý, s kterým nikdy neměl zrovna ideální vztahy. Jde o kapitána Salazara (hraného Javierem Bardemem), který vede posádku hrozivých duchů. Salazar a jeho posádka mají jediný úkol – vyhladit všechny piráty na moři, což se pochopitelně dotýká i nejpopulárnějšího piráta. Sparrowovi se naskýtá pouze jediná možnost, jak uniknout jisté smrti – najít legendární Trujzubec Poseidona, který majiteli umožňuje ovládat moře.

Pirates of the Carribbean: Dead Men Tell No Tales! je produkován Jeremym Bruckheimerem, o scénář se postaral Jeff Nathanson

Snímek dorazí do kin dorazí sedmého července 2017.