Avengers: Age of Ultron: Dočkáme se více Černé vdovy!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Postava Černé vdovy, chcete-li Black Widow, je mezi fanoušky marvelovských filmů velice populární. Nejen že umí rozdávat rány, ale také ji hraje překrásná Scarlett Johansson. Právě herečka se rozpovídala o její postavě ve druhém dílu Avengers s podtitulem Age Of Ultron.

NEdbA9RU9dd3gd_1_b

Už několikrát jsme psali o tom, že postavy Černé vdovy a Hawkeye v podání Scarlett Johansson a Jeremyho Rennera, dostanou v Age Of Ultron více prostoru. Je tomu tak hlavně z důvodu, že jsou to jediní klíčoví členové týmu Avengers, kteří zatím nemají svůj sólový film.

Pro Natashu Romanoff neboli Černou vdovu, to bude znamenat jediné – nahlédneme více do její minulosti, která byla nazvána jako smutnou a temnou, možná díky práci pro ruskou tajnou službu. Scarlett nedávno dala rozhovor pro W Magazine, kde odhalila třeba důvod, proč kývla na nabídku hraní Černé vdovy, nebo co můžeme očekávat v Avengers 2.

„Lidé byli překvapení, že jsem chtěla hrát komiksovou hrdinku. Miluji ale Iron Mana. Potkala jsem se tedy s Marvelem abych viděla, jaké jsou možnosti. Udělala jsem takový malý průzkum a postava Černé vdovy na mne zapůsobila. Je trošku temná a několikrát čelila smrti. Díky tomu má hlubokou perspektivu pro smysl života. Ve druhých Avengers se dozvíte více o jejím smutku z minulosti. Pomýšlím na ni tímhle způsobem. Černá vdova je superhrdinka, ale také je člověk. Je malá, ale silná. Je těžké ji neobdivovat.“

Podle trailerů a slov několika lidí, kteří na filmu pracovali, si Černé vdovy užijeme o hodně více než v předchozích filmech. Očekávaná týmovka přichází do kin 30. dubna 2015.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také