Vyhrajte 96 hodin a 96 hodin: Odplata na DVD

Přečtěte si

Autor

Bývalý člen elitních jednotek Bryan Mills (Liam Neeson) se proti své vůli ocitá znovu v akci a my si díky tomu můžeme zasoutěžit o dva předešlé díly. Jedničku i dvojku 96 hodin máme k dispozici na třech DVD. Soutěžte s námi, mějte štěstí a oba tituly mohou být vaše.

Bryanův sen, užívat si poklidného života, se nenávratně rozplývá. Jeho manželka Lenore je nalezena brutálně zavražděna. Z její smrti je podezřelý právě Bryan. Podaří se mu uniknout zatčení a stává se lovnou zvěří všech policejních jednotek v USA.

httpv://youtu.be/mkEjIRPY434

Po jeho stopě se neúnavně vydává detektiv Frank Dotzler (Forest Whitaker). Svou vytrvalostí donutí Bryana opět použít jeho „zvláštní soubor dovedností.“ V nemilosrdném souboji musí Bryan dokázat svou nevinu a vypátrat skutečného vraha. V ohrožení se ocitá to jediné, co mu v životě zbylo – dcera Kim.  Režie filmu Taken 3 se ujal talentovaný Olivier Megaton, který dokázal přenést dynamický a napínavý příběh scénáristického dua Luc Besson a Robert Mark Kamen.

V hlavní roli se vrací charismatický Liam Neeson (A-Team, Neznámý, Temný rytíř povstal) a zdatně mu přitom sekunduje, držitel Oscara, Forest Whitaker (Poslední skotský král, Komorník Ghost dog: cesta samuraje, Četa).

Roli Kim si zopakovala Maggie Grace (sága Twilight), Lenore ztvárnila Famke Jansen, kterou diváci znají ze série X-Men.

96 962

Soutěžní otázka: Kdo hraje hlavní roli ve filmu 96 hodin: Zúčtování?
a) Liam Neeson
b) Mark Wahlberg
c) Antonio Banderas

Své odpovědi posílejte na mail soutez@nafilmu.cz, společně se svým nickem, kterým odebíráte náš YouTube kanál, do předmětu uvádějte „96 hodin“. Soutěž končí 20. ledna 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také