Trailer #1: The Lazarus Effect (2015) – Olivia Wilde vstává z mrtvých

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Že se nevyplácí hrát si na Boha a oživovat mrtvé, ukazuje nový hororový snímek The Lazarus Effect. V něm si ústřední roli vystřihla populární Olivia „Třináctka“ Wilde.

olivia-wilde-the-lazarus-effect-lazarus-relativity-studios-980x551-5636

Parta vědců dojde ve svém výzkumu k objevu, který by mohl být pro vývoj lidského pokolení naprosto zlomový- jak obelstít smrt a oživit mrtvé. Prvním lidským subjektem k potvrzení tohoto objevu (vyzkoušeného do té doby úspěšně na psovi) se stane členka týmu, která po tragické nehodě zemře. Její navrácení mezi živé si však bere daň.  Začne jí totiž trošku hrabat a navíc se u ní objeví paranormální schopnosti, které pochopitelně začne zneužívat k týrání a občasnému zabíjení ostatních.

Trailer je plný zběsilých střihů, atmosferické melodie a blikajících textů oznamujících vzestup zla. Nevypadá to špatně, ale nic převratného to asi nebude.

Kromě Olivie Wilde uvidíme hrají ve snímku také Mark Duplass, Donald Glovern nebo Evan Peters. O režii se postaral David Gelb, který uchvátil dokumentárním snímkem Jiro Dreams of Sushi.

The Lazarus Effect bude mít premiéru 27.2.2015.

httpv://youtu.be/x1Fo3xQj5Nw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také