Trailer #1: The Child 44 (2015) – Thriller v prostředí komunistického Ruska

Přečtěte si

Autor

Dánsky režisér Daniel Espinosa ešte stále za sebou nemá prelomový film svojej kariéry (naposledy sa predstavil v roku 2012 s filmom Nepriateľ pod ochranou). Tentokrát mu však pod ruku prišlo spracovanie svetového bestselleru Dieťa 44 a i keď trailer sa úplne nevydaril, odpisovať film na jeho základe je určite predčasné.

child-44-poster

V Sovětském svazu 50. let minulého století válečný hrdina a idealistický vyšetřovatel Leo Demidov věří v zákony i v režim. Když ale začne pátrat po mnohonásobném vrahovi, stane se sám objektem státního vyšetřovní. Vyjde totiž najevo, že aparát o vraždách věděl a toleroval je, protože Sovětský svaz je zemí zaslíbenou, kde nelze přiznat, že by občanům hrozilo nějaké nebezpečí. Demidov je degradován a poslán do vyhnanství. V pátrání pokračuje na vlastní pěst, čímž ohrozí život svůj i své ženy. Román je inspirován skutečným případem takzvaného Rostovského rozparovače. (csfd)

Premiéra filmu je naplánovaná na 17. apríla. Vo vedľajších úlohách sa predstavia Gary Oldman, Joel Kinnaman, Jason Clarke a Vincent Cassel.

httpv://youtu.be/7UVvDJsUBS8

1 komentář

  1. No teda, působí to vtipně slyšet ty holywoodské tváře mluvit s ruským přízvukem 😀 Co na to řekne Kreml? aby se nám Vláďa neurazil 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také