Henry Cavill: Batman v Superman bude psát filmovou historii

Přečtěte si

Autor

Vídali jsem je na filmových plátnech desítky let. Dva z nejznámějších komiksových superhrdinů se však poprvé v kinech setkají až v březnu příštího roku. Nikdo tak nemůže nesouhlasit s tvrzením Henryho Cavilla, že snímek přidá pár nových řádků do knihy filmové historie. „Je to film Zacka Snydera, takže půjde o vizuální spektákl,“ prozradil v rozhovoru s Daily Mail představitel Supermana. „Děláme Batmana i Supermana současně. Doufám, že se z toho stane tak úžasný snímek, jak si myslím.“

Fanouškovská grafika k filmu
Fanouškovská grafika k filmu

Představitelé obou hlavních rolí na sobě nesou tíhu zodpovědnosti nejen vůči celému filmovému štábu, ale i vůči obrovské fanouškovské základně, která chce vidět své hrdiny v tom pravém světle. Na otázku, zda Cavill poskytoval Affleckovi nějaké rady ohledně ztvárnění netopýřího muže, odpověděl herec, že „Ben Affleck žádné rady nepotřebuje. Ten chlap je legenda, dělá věci po svém.“ Nový Batman se tak žádných dobrých rad zjevně nedočká. Jen si vzpomeňme, jakou radu mu nabídl Christian Bale.

Henry Cavill ke konci dodal, že se do kostýmu Supermana vrátí tolikrát, kolikrát bude moci. „Chci ten příběh vyprávět ještě mnoho, mnoho let.“ Snímek Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti má premiéru 24. března 2016 a dle toho, co zatím víme, má jít o předehru k budoucí dvoudílné týmovce Justice League. Svoje vlastní filmy dostanou i ostatní hrdinové ze stáje DC Comics, stejně tak se šušká o dalších sólových dobrodružstvích Supermana a Batmana.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také