Poslední klapka! Filmy Ant-Man a Batman v Superman jsou dotočeny

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Dnes se k nám dostávají dvě podobné zprávy z konkurenčních filmových vesmírů. Studia Marvel a DC Entertainment dokončila natáčení svých očekávaných snímků – Ant-Man a Batman v Superman: Dawn of Justice.

Očekávané komiksárny mají tedy za sebou hlavní natáčení a nyní čeká tvůrce zdlouhavá postprodukční práce. Ukončení druhé fáze Marvelu, které je spojeno právě s filmem Ant-Man, se celou dobu potýkalo s mnoha problémy (výměna režiséra, přepisování scénáře,…), ale evidentně se nemusíme ničeho bát. Premiéra 17. července 2015 platí a nový superhrdinský příběh o vědci, který se dokáže zmenšovat a zvětšovat dle libosti, představí v hlavní roli Paula Rudda, jemuž budou sekundovat Evangeline Lilly a Michael Douglas. Potvrzení o dokončení natáčení pochází z Twitteru režiséra Peytona Reeda.

Z Twitteru Peytona Reeda
Z Twitteru Peytona Reeda

Co se týče Batman v Superman: Dawn of Justice, tak i zde padla poslední klapka a víme to díky Instagramu kameramana snímku Larryho Fonga, který na tuto sociální síť nahrál krátké video s oznámením „That’s a wrap“. Očekávaný návrat netopýřího muže, jenž by si to měl rozdat s mužem z oceli, se také potýkal s mnoha nesnázemi. Nejlépe o tom vypovídá neustálý přesun uvedení filmu do kin – 17. červenec 2015 vystřídal 6. května 2016 (kolize s třetím Kapitánem Amerikou) a nakonec je konečné datum 25. března 2016. Pod režijním dohledem Zacka Snydera se v hlavních rolích objeví Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Laurence Fishburne, Diane Lane, Jesse Eisenberg  nebo Jeremy Irons.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také