Teaser Trailer #1: Jurský svět (2015) – Dinosauří park znovu otevřen!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na světě není nikdo, kdo by nikdy neslyšel o legendárním Jurském parku Stevena Spielberga. Prehistoričtí ještěři po třech filmech zdaleka ještě neřekli své poslední slovo, na stříbrném plátně dostanou minimálně ještě jednu šanci. Tentokrát v režii talentovaného Colina Trevorrowa.

park

První teaser trailer toho sice moc nenabízí, během půl minuty hlavně sází na nostalgii. Moc smutnit ale nemusíme, plnohodnotného traileru bychom se měli dočkat už ve čtvrtek 27. listopadu, tedy na americký Den díkuvzdání.

Jurský svět, který má premiéru v červnu roku 2015, nás zavede opět na ostrov Isla Nublar, kde nám bude představen supermoderní zábavní park nového tisíciletí. Očekávaný film se bude odehrávat 22 let od událostí v Jurském parku, a to pro nás znamená, že tvůrci snímku se pravděpodobně rozhodli ignorovat příběh Jurského parku 3, který měl premiéru v roce 2001.

V hlavních rolích se představí Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jake M. Johnson, Judy Greer, Katie McGrath, Vincent D’Onofrio, Nick Robinson, Omar Sy, Irrfan Khan, B.D. Wong, Ty Simpkins, Brian Tee a další. Režíruje již zmíněný Colin Trevorrow, premiéra je v plánu 11. 6. 2015.

httpv://www.youtube.com/watch?v=bvu-zlR5A8Q

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také