Star Wars: Internet si střílí z nového světelného meče

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

První teaser k novým Star Wars je názorným příkladem toho, jak jednoduše pobláznit všechny fanoušky do předaleké galaxie. Devadesáti vteřinová upoutávka z epizody „Síla se probouzí“ doputovala na veřejnost v pátek a rovnou představila hlavní postavy možná celé nadcházející trilogie. Viděli jsme Johna Boyegu, Daisy Ridley i Oscara Isaaca, o jejichž detailech se můžete dočíst v trailerovém rozboru. Nejvíce ohlasů ale vzbudil nový světelný meč, a to jsme ještě stihli úžasný záběr na Millennium Falcon, směšného robota ve tvaru fotbalového míče a proslov neidentifikované osoby (možná Andy Serkis)?

Ať už patříte mezi fanoušky, jež tvrdí, že nový světelný meč se setakramentsky povedl, nebo ji z něj spíše utahujete, určitě vás pobaví fotomontáže, které se ihned po zveřejnění teaseru začaly objevovat na sociálních sítích. Světelný meč jako švýcarský nožík nebo zapálený svícen? V kreativních hlavách žádný problém.

B3i4IE6CQAIsByP

B3imowvCQAAKmtK

B3imowxCIAA3iTJ

B3jzo1fCMAEhQzY

B3k1cAjCEAEAYZz

B3kGUHRIUAAMCpP

B3k-vfDCUAEORW5

NEB6EWsiaedXEI_1_1

NEB6EWsiaedXEI_1_2

NEB6EWsiaedXEI_1_3

Star Wars: Síla se probouzí dorazí do kin 17. 12. 2015. Snímek režíruje J.J. Abrams (Star Trek) a v hlavní role si zahrají Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Max von Sydow, Peter Mayhew, Kenny Baker, Daisy Ridley, Gwendoline Christie, Lupita Nyong’o, John Boyega a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také