Šéfové na zabití 2: Film o filmu

Přečtěte si

Nejlepší francouzské filmy za posledních 10 let

Kdo by neměl rád francouzské filmy. Doba Četníků už je sice dávno pryč, ale skvělé filmy se ve Francii...

Disneyho hrané remaky seřazeny od nejhoršího po nejlepší

Očekávanou Mulan uvidíme už v září (v kině nebo na internetu), a tak jsme seřadili zbylé Disneyho hrané remaky...

Nejlepší filmy Andyho Samberga

Andy Samberg právě válí v nejlepší komedii tohoto léta Palm Springs. Snímek z produkce Hulu se dostal i do...

Autor

Již tomu jsou tři roky, co nás úspěšně zasáhla komedie Šéfové na zabití s hvězdným obsazením a netradičním nápadem, který tak trochu každému koluje v žilách – a totiž jak zabít svého šéfa. Na rovnici malý rozpočet = velké zisky Hollywood slyší, a tak se již zítra přesvědčí všichni čeští diváci, jak se dvojka povedla. Nedávno zveřejněný kratičký film o filmu samozřejmě hází superlativy na všechny strany a snaží se dvojku prodat horem dolem, jisté však je, že o další hvězdné obsazení nebude nouze.

httpv://www.youtube.com/watch?v=bcekQyZE8ZY

Vynechejme teď úhlavní trojici Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis a zaměřme se na postavy vedlejší. Z původního dílu se ve dvojce objeví zkázonosný Kevin Spacey, nadržená Jennifer Aniston a největší frajer pod sluncem Jamie Foxx. Tento ansámbl ještě obohatí dvojice Chris Pine a Christopher Waltz. V zásadě se jen trochu pozmění úspěšný koncept z jedničky – naše trojice looserů se tentokrát vydá vlastní cestou a bude se chtít stát vlastními šéfy. Bohužel se ve velkém podnikatelském rybníčku moc neohřejí a dostanou lekci. Nenapadne je tedy nic jiného než dotyčného grázla unést a požadovat výkupné…

httpv://www.youtube.com/watch?v=a6DZ4f-w1V4

Hrají  Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Chris Pine, Christopher Waltz, Jennifer Aniston, Jamie Foxx a Kevin Spacey. V českých kinech již 27.11. 2014. Režíruje scenárista Millerů na tripu Sean Anders.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také