Soutěž o 8 lístků do multikin Cinema City

Přečtěte si

Autor

Připravili jsme pro vás společně se Cinema City soutěž o deset lístků v rámci renovovaného multikina Cinema City ve Velkém Špalíčku, kde se máte opravdu na co těšit. Vydejte se po stopách českých a světových hvězd stříbrného plátna!

Ilustra¦Źn+ş foto_Cinema City

Největší řetězec multikin v České republice, společnost Cinema City, chce přinášet stále lepší filmové zážitky divákům. Od listopadu si díky investici ve výši tři čtvrtě milionu EUR budou moct brněnští návštěvníci Velkého Špalíčku vychutnat filmové novinky v kompletně zrekonstruovaném multiplexu Cinema City. Kromě nových technologií, většího výběru služeb a pohodlí se hosté mohou těšit také na instalaci voskových figurín z Muzea Grévin a pískových soch, díky kterým se doslova dotknou velikánů české i světové kinematografie.

Již 30. října se bude moct moravská metropole pyšnit návštěvou voskového Geogre Clooneyho, Nicolase Cage a Aňy Geislerové a v následujících dnech pískovými sochami, na nichž budou pracovat děti z brněnských škol. „Je nám velkou ctí, uvítat u nás ve Velkém Špalíčku hvězdy světového filmu, i když jen z vosku. Jejich podobizny jsou jako živé a boří hranice představivosti. Jsme nadšení z možnosti předvést některé figuríny v Brně,“ uvedl Robert Švec, marketingový ředitel Cinema City. „Abychom ale nezůstali jen u voskových herců, v prvním týdnu po znovuotevření společně s předními českými sochaři a dětmi z Brna postavíme pískové sochy vybraných filmových postav,“ dodal. Velký Špalíček se tak od listopadu zařadí do TOP 5 nejmodernějších kin u nás a navíc v něm budete mít možnost se dotknout „svých“ hvězd.

O co hrajeme: O 4×2 lupenů do multikin Cinema City

Soutěžní otázka: Jsou multikina IMAX i 4DX součástí multiplexu Cinema City?
Soutěž končí: 11. listopadu 2014
Své odpovědi posílejte na email: soutez@nafilmu.cz a do předmětu napište Cinema City.

3 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také