Druhý díl Avengers sice uvidíme až prvního května roku 2015, ale pohlaváři ze studia Disney si řekli, že je pravý čas na zahájení marketingové kampaně. Upoutávky na nejnovější marveláckou týmovku bychom se měli dočkat u snímku, u kterého bychom to asi moc nečekali.

Interstellar vs Avengers

Podle ruského magazínu FilmPro Russian by trailer měl být připojen k napjatě očekávanému sci-fi Christophera Nolana – Interstellaru. Ten má premiéru sedmého listopadu. Pokud skutečně uvidíme Iron Mana a jeho superhrdinské kumpány předtím, než Matthewa McConaugheyho jako kosmonauta, byl by to docela nečekaný zážitek. Za vytvořením Interstellaru stojí totiž studio Warner Bros., hlavní konkurent studia Disney a jeho projektů z komiksového světa Marvel. Navíc sám Nolan má zásluhu na konkurenčním boji mezi DC a Marvelem, vytvořil totiž kritiky i diváky velice ceněnou trilogii o Batmanovi.

Zatím není jasné, zda bude trailer na nové Avengery připojen jen k ruským kopiím Interstellaru, ale jedno je téměř jasné. Upoutávky na filmy ze stáje Marvel totiž skoro vždy prosákly na internet s týdenním předstihem oproti těm oficiálně zveřejněným v kinech, a tak je možné, že tomu tak bude i nyní. V takovém případě bychom mohli vidět ochutnávku na druhé Avengers již někdy ke konci října či na začátku listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno