Interstellar: Dvě nové fotky z filmu Christophera Nolana

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Do premiéry očekávané sci-fi Christophera Nolana zbývá přesně osmdesát jedna dní. Nových informací o filmu jsme se posledně doslechli na Comic-Conu, kde byl divákům představen třetí trailer, jež posléze zavítal i na internet. Po více jak dvou týdnech od uvedení hlavní upoutávky přichází na svět dva nové obrázky.

Na prvním z nich pózuje Matthew McConaughey, nacházející se s největší pravděpodobností na nově objevené planetě s nehostinným prostředím. Druhá fotka patří Anne Hathaway, jejíž vystrašený výraz jsme mohli vidět v nedávném traileru.

Matthew McConaughey
Matthew McConaughey
Anne Hathaway
Anne Hathaway

Film se odehrává v blíže nespecifikované budoucnosti, kde kvůli klimatickým změnám sužuje planetu Zemi zemědělská krize. Jedinou plodinou, která se dá pěstovat, se stala kukuřice, která ovšem není schopna uživit celou populaci skomírající modré planety. Proto se skupina vědců rozhodne hledat nové místo pro pěstování rostlin, jež už na Zemi nemůžou vzkvétat. Vydají se hledat do jiného času i prostoru skrz červí díry.

Interstellar v režii Christophera Nolana dorazí do kin 6. listopadu 2014. V hlavních rolích Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine, Jessica Chastain, Casey Affleck, Bill Irwin, John Lithgow, Ellen Burstyn, Mackenzie Foy, Topher Grace, Matt Damon a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také