Batman v Superman: Jeffrey Dean Morgan jako Affleckův otec?

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Na internet se dostal snímek pořízený z natáčení očekávaného trháku Batman v. Superman: Dawn Of Justice. Na něm můžeme vidět malbu zachycující postavu, která se až nápadně podobá herci Jeffreymu Deanovi Morganovi. Ten se nejvíce proslavil rolí v adaptaci komiksového legendárního díla Strážci (Watchmen), kde ztvárnil sadistického a cynického Komedianta.

Jeffrey Dean Morgan
Jeffrey Dean Morgan?

Strážce režíroval Zack Snyder, který na režisérskou židli usedl i v případě snímku zachycujícího měření sil dvou nejikoničtějších postav DC universa. S Morganem se Snyder již zná a proto hercovo angažování v tomto snímku může být docela reálné.

Otázkou však je, koho si Morgan zahraje. Nejjasnější odpovědí by byla postava Thomase Waynea, otce maskovaného temného rytíře. V takovém případě by se mohl Morgan ve snímku objevit ve flashbacích zachycujících Bruceovo dětství. Ovšem dějová linka týkající se Batmanových rodičů byla již tolikrát zvěčněna na stříbrném plátně i mimo něj, že by již mohla nudit. Zack Snyder se ale nebojí riskovat. To ostatně dokázal tím, že do role Batmana obsadil Bena Afflecka a do role Lexe Luthora Jesseho Eissenberga. Těmito odvážnými kroky rozdělil veřejnost na dva tábory. Jeden si nedokáže ani jednoho ze dvou zmíněných herců ve svých rolích představit, druhý tábor je optimistický a na obsazení hledí s nadějí. Nezbývá nám nic jiného, než čekat, zda se potvrdí, koho si Morgan zahraje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také