Strážci Galaxie: Podívejte se na 5 minut z očekávaného filmu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Za necelé dva týdny přichází do kin poněkud netradiční marvelovka. To znamená, že reklamní taháky největšího dodavatele filmového komiksu současnosti pomalu finišují a na Strážce Galaxie bez nadsázky narazíme na každém kroku. Po nadílce méně zajímavých spotů přichází na řadu i téměř pětiminutový klip.

Oficiální plakát ke snímku Strážci Galaxie
Oficiální plakát ke snímku Strážci Galaxie

V rozšířené upoutávce nás vesměs čeká delší verze toho, co jsme měli možnost spatřit už v prvním teaseru. Připraveno je pochopitelně i mnoho nového. Záleží tak jen na vás, zda si pár dní před premiérou chcete Strážce Galaxie prozkoumat trochu detailněji.

V tomto akcí nabitém, výpravném vesmírném dobrodružství se odvážný dobrodruh Peter Quill stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co Ronanovi, mocnému padouchovi s plány ohrožující celý vesmír, ukradne tajemnou kouli. Aby neúnavnému Ronanovi unikl, je Quill nucen spojit své síly se čtveřicí pozoruhodných hrdinů – Rocketem, po zuby ozbrojeným mývalem, Grootem, humanoidem, který připomíná strom, vražednou a tajemnou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem. Když ale Quill objeví skutečnou moc koule a hrozbu, která se v ní ukrývá a ohrožuje celý vesmír, musí udělat vše pro to, aby nesourodá skupina táhla za jeden provaz a v posledním zoufalém souboji se pokusila zachránit osud celé galaxie.

Strážci Galaxie (Guardians of the Galaxy) v režii Jamese Gunna dorazí do kin 31. července 2014. V hlavních rolích Chris Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Vin Diesel, Dave Bautista, John C. Reilly, Karen Gillan, Benicio Del Toro, Michael Rooker, Lee Pace a další.

httpv://youtu.be/EzI-U1Fh9zc

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také