Jupiter vychází přesouvá premiéru o půl roku

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Český název Jupiter vychází není úplně na místě. Jupiter sice vyjde, ale se značným zpožděním oproti původnímu plánu. Místo premiéry tento červenec se sci-fi sourozenců Wachowských dočkáme až v únoru příštího roku.

Channing Tatum a Mila Kunis ve snímku Jupiter vychází
Channing Tatum a Mila Kunis ve snímku Jupiter vychází

O této změně informovaly servery The Hollywood Reporter a Variety. Ovšem není jasný důvod. Nejpravděpodobnější, a také nejsmutnější, možností je, že studio chce po zkušebních projekcích film z určité části předělat. Taková vizitka nemůže projektu prospět a když už se Warner Bros. rozhodli pro tento krok, musí mít hodně pádný důvod.

Sourozenci Wachowští stále patří mezi režisérskou špičku. I když jejich poslední projekt Atlas mraků nezaznamenal kasovní úspěch, uspěl u kritiků. Kromě toho už jim nikdo neodpáře úspěch legendárního Matrixu, takže každý další film bude přijat s velkým očekáváním. Nejinak tomu je i s příběhem z daleké budoucnosti, kdy vesmírné bytosti při snaze získat co nejsilnější jedince kombinují lidskou a zvířecí DNA. Zjistí ovšem, že ruská imigrantka Jupiter má totožné geny s královnou. Ta vyšle svého zabijáka Djanga Wise, aby se jí zbavil. To se ovšem přepočítá, jelikož ten se do uprchlice místo vraždy zamiluje.

V hlavních rolích se představí Mila Kunis a Channing Tatum, nové datum premiéry je určené na 6. února 2015.

Půlroční zpoždění si mezitím můžete zkrátit skvělými trailery: Trailer #1 a Trailer #2

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také