Jaká bude Hulkova role v Avengers: Age of Ultron?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Hulka jsme si v Avengers zrovna dvakrát neužili. Když se ale objevil na scéně, bylo ihned o zábavu postaráno. Proto nás velmi potěšilo, když Mark Ruffalo, představitel současného zeleného obra, prozradil, že je pro Hulka v Avengers 2 připraveno mnohem více prostoru. Myslím si, že se máme na co těšit.

Hulka si užijeme o něco víc.
Hulka si užijeme o něco víc.

„Má role je o moc větší než posledně, je o mnoho komplexnější. Samotná postava má více vrstev.“

Bude ve filmu převládat postava doktora Bruce Bannera? Nebo uvidíme po většinu času Hulka? Joss Whedon ví, co dělá, a tak si myslím, že ať to dopadne jakkoli, bude to určitě skvělé.

Kdy se dočkáme zfilmovaného komiksu World War Hulk?
Kdy se dočkáme zfilmovaného komiksu World War Hulk?

Jako fanoušek komiksů a jejich filmových adaptací, bych se nebál říct, že Marvel začíná naplno využívat nejen Hulkův, ale svůj potenciál. Začíná čerpat z komiksových postav, které patří mezi TOP v Marvel Comics, ať už je to Winter Soldier, Thanos nebo Ultron. Co se týče Hulka, komiksy s ním jsou fantastické a čtení Vás okamžitě vtáhne do děje.

Můj sen? Marvel si na další filmy vezme inspiraci z komiksů Planet Hulk a World War Hulk. Jestli se můj sen stane skutečností, dočkáme se vynikajících filmů, za to dám ruku do ohně!

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také