Trailer #2: Strážci Galaxie (2014) – Hvězdné války podle Marvelu v druhém traileru

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Jo! Tak tohle jo! Takhle nějak si představuji vesmírné dobrodružství podle nejúspěšnějšího komiksového studia současnosti. Zbrusu nový trailer na očekávané Strážce Galaxie doprovázela poměrně masivní internetová kampaň a výsledek stojí doopravdy za to.

Strážci Galaxie mají světovou premiéru 1. srpna letošního roku a u nás se vesmírného dobrodružství dočkáme dokonce o den dříve!
Strážci Galaxie mají světovou premiéru 1. srpna letošního roku a u nás se vesmírného dobrodružství dočkáme dokonce o den dříve!

Hromada dosud neviděných záběrů, hlášky nastavené na maximum a opravdu líbivé triky, vedle kterých vypadá i taková Pomsta Sithů jako středoškolský domácí úkol z Windows Movie Makeru. Z ukázky na vás přeskočí takový ten feeling, že všechno šlape přirozeně a spolehlivě jako švýcarské hodinky. Nemůžu se zbavit tušení, že nám Marvel prvního srpna letošního roku naservíruje doslova dechberoucí sci-fi nářez. Snad se tvůrcům podaří naplnit ohromná očekávání, a že Strážci tak pohodlně zapadnou do celého Marvel universa.

Film podle vlastního scénáře (na kterém se podíleli ještě Chris McCoy a Nicole Perlman) natočil James Gunn. Hlavní role si mezi sebe rozdělili Chris Pratt (Peter Quill/Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Bradley Cooper (hlas Rocket Racoona) a Vin Diesel (hlas Groota).

httpv://youtu.be/zZKzWABhZdg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také