Sólovka Hulka ve třetí marvelovské fázi?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Originální televizní Hulk a bodybuilder Lou Ferrigno se vrací do marvelovského univerza. V Avengers: Age of Ultron bude totiž dabovat zvuky tohoto zeleného monstra (více info zde). Mimo to se rozpovídal ohledně budoucnosti Bruce Bannera a jeho temné stránky. Jak to s ním tedy vypadá? Jaké jsou nejnovější spekulace?

Nic není oficiální, ale doufejme, že se sólovky dočkáme.
Nic není oficiální, ale doufejme, že se sólovky dočkáme.

O novém filmu s Hulkem slýcháme a čteme od doby, co jsme ho mohli vidět v Avengerech. Avšak studio Marvel stále nepotvrdilo, že by tento snímek byl vůbec ve vývoji. Původně chtěli v Marvelu Hulka pouze pro filmy s Avengers. To by ale nebylo největší studio komiksových adaptací současnosti, aby nám něco netajilo. Podle Lou Ferrigna se dočkáme sólo filmu s Hulkem dřív než jsme si mysleli.

„Jelikož teď zachránil svět (ve filmu Avengers), v Marvelu vytváří další sólo projekt s Hulkem. To vše ale až po Avengers: Age of Ultron.“

Není jasné, jak moc důvěryhodné je Ferrignovo tvrzení, obzvlášť když Kevin Feige, prezident Marvelu, objasnil, jak je obtížné natočit film s Hulkem. Kdyby to ale byla pravda, sólovka by nejspíše byla součástí třetí fáze spolu s Ant-Manem a třetím Kapitánem Amerikou.

Planet Hulk. Ano nebo ne?
Planet Hulk. Ano nebo ne?

Po internetových fórech koluje několik dohadů o budoucnosti tohoto zeleného monstra. Nejpravděpodobnější by mělo být to, že Hulk se stane neovladatelným a bude vyhoštěn ze Země a poslán do vesmíru. Zní Vám to jako začátek pro film Planet Hulk? Ve vesmíru přistane na mimozemské planetě s názvem Sakaar, kde je zotročen a nucen účastnit se gladiátorských událostí. Stane se hrdinou a také vůdcem rebélie proti Červenému králi (Red King), která bude úspěšná a Hulk bude vládce planety. Později se vrátí na Zemi pro svoji odplatu. To, co se stalo v Planet Hulk, by se mělo odrážet v Avengers 3, kde by všichni Avengers měli bojovat s Hulkem a jeho vesmírnou armádou. K tomu bude potřeba i brnění Hulkbuster, které jsme mohli vidět v concept-artech přímo od Marvelu.

Hulkbuster - concept art. Uvidíme ho už v Age Of Ultron?
Hulkbuster – concept art. Uvidíme ho už v Age Of Ultron?

Zdá se Vám to trošku přehnané? Jaké jsou Vaše názory na budoucnost Hulka?

10 KOMENTÁŘŮ

  1. Vypadá to, že Marvel konečně sahá po nejlepších komiksech, co kdy byly napsány. Začal legendárním WS s Capem, pokračuje Ultronem a teď i Planet Hulk a World War Hulk, což jsou jedny z nejlepších komiksů, které kdy byly napsány. Pokud by byla tahle spekulace správná a War World Hulk = Anvengers 3, tak by to bylo víc než epické.

  2. Vypadá to, že Marvel konečně sahá po nejlepších komiksech, co kdy byly napsány. Začal legendárním WS s Capem, pokračuje Ultronem a teď i Planet Hulk a World War Hulk, což jsou jedny z nejlepších komiksů, které kdy byly napsány. Pokud by byla tahle spekulace správná a War World Hulk = Anvengers 3, tak by to bylo víc než epické.

  3. že se dřív nebo později dočkáme sólovky Hulka bylo přece jasný. ale cestování vesmírem mi přijde trochu ujetý a dost riskantní. neznám komiksy, ale jestliže hulk dokáže žít ve vesmíru, tak by se ale nesměl transformovat do lidské podoby, protože by nepřežil… alespoň tak to vidím já.

  4. že se dřív nebo později dočkáme sólovky Hulka bylo přece jasný. ale cestování vesmírem mi přijde trochu ujetý a dost riskantní. neznám komiksy, ale jestliže hulk dokáže žít ve vesmíru, tak by se ale nesměl transformovat do lidské podoby, protože by nepřežil… alespoň tak to vidím já.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také