Upřímný trailer: Vlk z Wall Street (2013)

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Pro ty z vás, kteří neznají sekvenci YouTube kanálu Screen Junkies – Upřímné trailery, jedná se o fiktivní trailery na skutečné filmy. Tyto ukázky však poukazují především na chyby ve filmech, dělají si srandu z herců, nesmyslných situací a klišé. A nyní přišel na řadu Vlk z Wall Street.

vlk
Margot Robbie a Leonardo DiCaprio

Screen Junkies si však tentokrát vzal moc velké sousto. Příběh Jordana Belforta byl zfilmován tak dokonale a především vtipně, že dělat si z něj legraci působí hodně nuceně. Stejně jako ve filmu i zde se objeví nějaký ten „fuck“. A samozřejmě nemůže chybět část o marném honu Leonarda DiCapria na Oscara. Zatím to opravdu vypadá, že si bude muset oblíbenec fanoušků a fanynek a milovník modelek počkat až na sošku za celoživotní přínos kinematografii. Odkaz na tloušťku Jonaha Hilla je poměrně na místě. Proč? Protože tlustý opravdu je, i když to s dějem ve filmu nijak nesouvisí.

Tvůrci upřímných trailerů si tentokrát mohli dát pár lemonů a Scorseseho geniální dílo si prostě jen užít. I tak zde ale najdeme několik vtipných a zajímavých postřehů. Zejména povedená je část, kde jsou ukázáni režiséři dalších oceňovaných snímků.

httpv://youtu.be/BzpIB5TJ7LI

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také