Strážci Galaxie: Ze zákulisí očekávané marvelovky

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Tak trochu jiná Marvelovka v nás vzbuzuje zvědavost již od svého oznámení. Vše pak korunovaly první záběry z filmu, kterých jsme se mohli nabažit už před dvěma měsíci. Než se k nám dostane plnohodnotný trailer, musíme se prokousat řadou krátkých teaserů a videí, jejichž obsah jsme již mohli vidět v oné vzpomínané první upoutávce. Dnes tu například máme TV Spot, ve kterém se ze zákulisí ozvou i někteří hlavní představitelé.

Tým Strážců Galaxie
Tým Strážců Galaxie

V tomto akcí nabitém, výpravném vesmírném dobrodružství se odvážný dobrodruh Peter Quill stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co Ronanovi, mocnému padouchovi s plány ohrožující celý vesmír, ukradne tajemnou kouli. Aby neúnavnému Ronanovi unikl, je Quill nucen spojit své síly se čtveřicí pozoruhodných hrdinů – Rocketem, po zuby ozbrojeným mývalem, Grootem, humanoidem, který připomíná strom, vražednou a tajemnou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem. Když ale Quill objeví skutečnou moc koule a hrozbu, která se v ní ukrývá a ohrožuje celý vesmír, musí udělat vše pro to, aby nesourodá skupina táhla za jeden provaz a v posledním zoufalém souboji se pokusila zachránit osud celé galaxie.

Strážci Galaxie v režii Jamese Gunna (Super) vchází do kin 21. července 2014. V hlavních rolích Chris Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Vin Diesel, Dave Bautista, John C. Reilly, Karen Gillan, Benicio Del Toro, Michael Rooker, Lee Pace a další.

httpv://youtu.be/k9zQ58XB2zs

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také