Noví scénáristé pro Assassin’s Creed

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Tekat00
Brakomil.

Assassin’s Creed to má těžké. O filmové adaptaci této videoherní pecky se už nějaký ten měsíc mluví, ale konkrétní a podstatné informace se objevují poskrovnu. Podle serveru Deadline se ke značce přidají dvě nová jména, Bill Collage a Adam Cooper. Tito dva mají za úkol přepsat původní verzi scénáře, kterou má na svědomí Michael Lesslie. Oba tvůrci jsou poměrně neznámí, ale spolupracují už na scénáři k Exodus: Gods and Kings, velkofilmu pod kterým je podepsaný Ridley Scott.

Assassin's Creed 3
Assassin’s Creed 3

Režisérská židle pořád není oficiálně obsazená, ale kolem filmu už pěkně dlouhou dobu lítá jméno Daniel Espinosa, který stojí za předloňským Nepřítelem pod ochranou. Oficiální potvrzení s nejvyšší pravděpodobností dorazí brzy.

Příběh Desmonda, který se skrze Animus vrací do minulosti a do těl svých předků uvidíme v kinech 7. srpna 2015. A Michael Fassbender? Ten pořád platí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také