Aktualizováno: Natáčení Avengers: Age of Ultron

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Avengers: Age Of Ultron zajisté patří mezi filmy, na které se těší skoro každý. Tímto filmem u Marvelu vyvrcholí II. fáze komiksových adaptací. Začalo se natáčet nedávno, ale internetem už koluje několik fotek přímo z placu. Datum vydání je naplánováno na 1. května 2015. Tento článek hodláme aktualizovat a podílet se s Vámi o nejnovější informace a fotografie, takže zůstaňte s námi!

11. 4. 2014 – Tak konečně se fanoušci Scarlett Johansson dočkali! Bohužel nevidíme detaily samotné herečky, jediné, co zatím bylo v ulicích Soulu k vidění, byla Black Widow na motorce Captaina America. Jen tak dál! Chceme vidět Iron Mana! Hulka! Thora! Všechny.

6. 4. 2014 – Po minulém videu z natáčení ze Soulu tu dnes máme fotky Kapitána Ameriky. Jelikož Chris Evans už dorazil, tak můžeme vidět fotky přímo z akce!

31. 3. 2014 – Máme tu první video z natáčení ze Soulu. Na videu můžeme vidět, že všechny scény se natáčí za plného provozu, ať už se jedná o dálnice, mosty a jiná místa. Můžeme vidět i nový kostým Kapitána Ameriky. !! Z důvodu stažení z youtube již není možno vidět video. Omlouváme se !!

httpv://www.youtube.com/watch?v=7VqGHsOdWYc#t=101

30. 3. 2014 – Natáčení je v plném proudu a všichni se po týdnu stráveném v Itálii přesouvají do další lokace. Joss Whedon vybral jako další místo Soul v Severní Koreji a prostřednictvím níže přiloženého videa se omlouvá místním lidem za zmatek, který bude v tomto hlavním městě po následující dny. Natáčet se zde bude od 30. března do 14. dubna. Kvůli natáčení se v Soulu uzavře několik mostů a míst. Ještě není jasno, kteří herci budou přítomni při tomto natáčení, ale fotky, kterých snad bude hodně, nám to jistě ukážou.

httpv://youtu.be/1HriliDibpM

29. 3. 2014 – Na nových fotkách vidíme pouze Scarlet Witch, která se zatím nezastavila, jak to tak vypadá, a Hawkeyho, který začal natáčet v novém oblečení. Celý štáb je pořád v Itálii. Snad se budeme moci dočkat fotek, které nám napoví víc, ať už o vzhledu Ultrona nebo jakoukoli novinku.

25. 3. 2014 – Na fotkách z Itálie můžeme vidět jak budou vypadat tři nové postavy, Aaron Taylor-Johnson jako Quicksilver, Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch a neidentifikovatelná osoba. Může to být Ultron v podání Jamese Spadera? Nebo je to pouze někdo z jeho armády? Nechme se překvapit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také