Shia LaBeouf opět „zazářil“

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Různé výstřelky a pobuřující chování Shii LaBeoufa, takový evergreen posledních měsíců. Nedávno jsme vám přinesli informace o tom, jak svého hereckého kolegu nesnáší protagonisté připravovaného válečného filmu Fury režiséra Davida Ayera (Patrola). Nyní se tento známý herec předvedl v plné parádě na filmovém festivalu v Berlíně.

Zde soutěží snímek Nymfomanka, ve kterém LaBeouf ztvárnil jednu z hlavních rolí, ale samotný herec si z toho asi moc vrásky nedělá. Na uvedení filmu například přišel s papírovým pytlem na hlavě, na kterém stálo: „Už nejsem slavný“ a některé zdroje také uvádějí, že se bývalá hvězda Transformers v jednom z hotelů poprala s třemi mladíky, kteří se s ním chtěli vyfotit.

Shia LaBeouf připravil novinářům u červeného koberce nečekané překvapení
Shia LaBeouf připravil novinářům u červeného koberce nečekané překvapení

Kariéra tohoto 27 letého herce začíná tedy nabírat poměrně negativní obrátky. Rozhádal se s takovými jmény jako Michael Bay nebo Steven Spielberg a jeho osobnost teď připomíná především pověstný magnet na skandály. První díl Nymfomanky je v Berlíně promítán v režisérské necenzurované verze, která obsahuje 25 minut nových záběrů. Jak režisér Lars von Trier ukočíroval problémového LaBeoufa je však záhadou. Při tiskové konferenci se jeden z reportérů rodáka z Los Angeles zeptal, jak se cítil při natáčení tolika sexuálních scén a ten následně odpověděl: „Když racci krouží nad rybářskou lodí, je to proto, že čekají na sardinky. Děkuju vám moc.“

Populární herec zřejmě přestal snášet zájem o svoji osobu
Populární herec zřejmě přestal snášet mediální zájem o svoji osobu

Tuto slavnou hlášku kdysi použil legendární fotbalista Eric Cantona na tiskové konferenci v roce 1995, když přišla řeč na jeho „proslulé“ zkopání fanouška. Zajímavá paralela. LaBeouf působil na celém setkání velmi zbědovaně, protože jako outfit zvolil pískovou čepici, špinavou mikinu, ošoupané džíny a zablácené boty. Když se s nepřítomným výrazem pokusil napít vody, tak se akorát celý polil a zbytek zpovídaných osobností se kvůli němu cítil značně nepříjemně. Samotná Nymfomanka sklidila zasloužené ovace a její druhý díl se pravděpodobně objeví i na dalším slavném evropském festivalu – v květnu v Cannes.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také