Need for Speed: Aaron Paul zdokonaloval své řidičské schopnosti. Podívejte se!

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Už v listopadu minulého roku nám Aaron Paul, hvězda Breaking Bad a blížící se filmové adaptace Need for Speed, prozradil, jak probíhala jeho příprava na samotný film a kolik hodin věnoval svým řidičským schopnostem. Nyní se na část z jeho automobilových lekcí můžeme i podívat a zhodnotit, jestli náhodou nespálil pneumatiky zbytečně.

Aaron Paul
Aaron Paul

Hlavní hrdina Tobey Marshall je neprávem obviněn z vraždy svého kamaráda a kolegy při jednom z pouličních závodů. Jakmile se však ocitne na svobodě, tak zasvětí svůj život pomstě a vykonání spravedlnosti. Vše samozřejmě proběhne především za volanty nabušených automobilů.

Need for Speed dorazí do kin 13. března 2014. V hlavních rolích Aaron Paul, Dominic Cooper, Imogen Poots, Michael Keaton, Dakota Johnson a další. Docela povedené trailery si můžete přehrát kliknutím zde a zde.

httpv://youtu.be/AMWHhdlN410

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také