Kdo nahradí Paula Walkera v roli Hitmana?

Přečtěte si

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

10 horkých novinek na bezva víkend u bedny

Na víkend si rezervujte dostatek času, protože na streamu bylo přes týden opět živo. Kromě tradiční nadílky novinek na...

10 pohodových filmů na Netflixu s českým dabingem

Každý někdy potřebuje nenáročnou podívanou, u které vypne a načerpá pozitivní energii. Filmovým fanouškům netřeba připomínat, že skvělým pomocníkem...

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Do role Hitmana v novém filmu Agent 47 byl původně obsazen Paul Walker, který však tragicky zahynul na konci loňského roku při autonehodě a tak se kolem celého projektu vznášel otazník. Studio 20th Century Fox ale dnes oznámilo, že se hlavní role v tomto snímku zhostí Rupert Friend, kterého můžeme znát hlavně ze seriálu Homeland. Objevil se také ve filmech jako Pýcha a předsudek, Královna Viktorie nebo Chlapec v pruhovaném pyžamu.

Rupert Friend
Rupert Friend

Agent 47 bude reboot filmu z roku 2007, který nese stejný název jako počítačová hra, tedy Hitman. V této první verzi ztvárnil hlavní roli Timothy Olyphant a film tehdy v kinech vydělal necelých 100 mil. dolarů.

Scénář pro Agenta 47 napíše Skip Woods, který napsal i prvního Hitmana, pomáhat mu bude Michael Finch. Film by se měl v kinech objevit v roce 2015.

1 komentář

  1. Upřímně, Walkera si v té roli neumím vůbec představit… Rupert Friend se mi zdá mnohem zajímavější a až mu dají dolů vlasy a oholí ho… to bude fakt kurevská podoba.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také