Videoblog #13: Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Peter Jackson přichází s předposledním hobitím videoblogem k druhému pokračování Hobita. Ten závěrečný by pak podle samotných slov režiséra měl přijít ještě do konce tohoto roku a měl by být věnován soundtracku Howarda Shorea.

Martin Freeman
Martin Freeman

V pořadí již třináctém videoblogu nás Peter Jackson vezme na okružní jízdu po studiích, kde se natáčela většina digitálně upravených záběrů. Například uvidíme, jak se Martin Freeman brodí hromadou zlata číhajícího draka Šmaka nebo jak se navazovalo v roce 2013 na scénu, která se začala natáčet už v roce 2012. Opět je toho prostě hodně a každý fanda Hobita si přijde na své.

Hobit: Šmakova dračí poušť přichází do kin už za týden, 12. prosince 2013! Režíruje Peter Jackson podle svého scénáře, na kterém například původně pracoval Guillermo del Toro i autoři scénáře pro Pána prstenů – Fran Walsh a Philippa Boyens. V hlavních rolích Martin Freeman, Ian McKellen, Benedict Cumberbatch, Luke Evans, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Richard Armitage, Graham McTavish, James Nesbitt, John Callen, Cate Blanchett, Hugo Weaving a mnoho dalších!

httpv://youtu.be/fionJ5BYlf8

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také