Filmový Warcraft představuje herecké složení!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Warcraft bude jednou z největších a nejsledovanějších filmových událostí roku 2016. Slavná videohra společnosti Blizzard se na filmová plátna podívá po několika letech příprav, odkladů a to a v režii Duncana Jonese (Zdrojový kód, Moon).

O filmové adaptaci jsme doposud moc nevěděli, přesto jsme nedávno zaslechli od Colina Farrella, že scénář snese ty největší parametry. Nakonec se však zdá, že irský herec ve filmu Warcraft figurovat nebude. Studia Universal Pictures ve spolupráci s Legendary Pictures totiž konečně oznámila, na koho se můžeme začít těšit.

Tváře filmového Warcraftu!
Tváře filmového Warcraftu!

Smlouvu již podepsali Ben Foster (Kontraband), Travis Fimmel (seriál Vikings), Paula Patton (Mission: Impossible – Ghost Protocol), Toby Kebbell (Hněv titánů) a Robert Kazinsky (Pacific Rim). Velmi blízko k dohodnutí se na podmínkách má nadále Dominic Cooper (Captain America).

Jde tak vůbec o první herce, které si můžeme spojit s filmovým Warcraftem. Zda se nakonec potvrdí i účast Colina Farrella, stejně, jako se potvrdila Paula Patton, o které se v souvislosti s Warcraftem rovněž mluvilo v minulosti, to teprve uvidíme.

Warcraft
Warcraft

Scénář Warcraftu pochází z ruk Charlese Leavitta (Krvavý diamant, Svět podle Prota), následně pak ještě prošel úpravou podle režiséra Duncana Jonese. Snímek, jak už jsme informovali, vejde do kin až 11. března 2016 a to především kvůli tomu, aby se o Vánocích 2015 vyhl souboji se sedmou epizodou Star Wars.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také