Trailer #3: 300: Vzestup říše (2014)

Přečtěte si

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

Autor

Martin Pevný
šédredaktor

Po úspěšném snímku 300: Bitva u Thermopyl nás čeká pokračování. Tentokrát v podobě 300: Vzestup říše, které přináší již třetí trailer plný akce.

300: Vzestup říše
300: Vzestup říše

První snímek režíroval Zack Snyder (Muž z oceli), který odmítl natočit další pokračování. Toho se nakonec zhostil méně známý Noam Murro (Samotář).

Můžeme se těšit na Sullivana Stapletona (generál Themistoklés ), Rodriga Santoru (Xerxes) či na bojovnici a vůdkyni Artemisii (Eva Green). Nebude chybět ani Lena Headey (královna Gorgo).

Hodnocení traileru

Třetí ukázka je opravdu povedená. Lehce klidný začátek s mírně přibývající akcí až k úplnému vyvrcholení děje s perfektním zakončením traileru. Z předchozích ukázek se naštěstí poučili.

Předchozí trailery s pořadovými čísly #1#2 přehrajete po kliknutí na odkaz. Snímku bychom se v našich kinech měli dočkat 6. března 2014.

httpv://youtu.be/s8H7fYDPnJo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také