X-Men: Budoucí minulost – Magneto zavraždil prezidenta Kennedyho!

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Tedy alespoň podle nové komiksárny X-Men: Budoucí minulost. Letos si celý svět připomíná úmrtí významného státníka Johna F. Kennedyho, který byl zavražděn 22. listopadu 1963. Z vraždy byl nakonec obviněn Lee Harvey Oswald, ale různé konspirační teorie si pohrávají s možností útoku z řad CIA, nebo kubánských emigrantů a fanoušci Červeného trpaslíka by určitě také přispěli svoji verzí příběhu. Zaručené vysvětlení celé události nám však nyní předhodil Bryan Singer.

Důkazní fotografie usvědčující Magneta z účasti na zavraždění Johna F. Kennedyho
Důkazní fotografie usvědčující Magneta z účasti na zavraždění Johna F. Kennedyho

Ten zřejmě přejal nápad režiséra První třídy Matthew Vaughna, že by mohl sequel začínat právě atentátem na bývalého prezidenta Spojených států s přispěním mutantích kousků padoušského Magneta. Singer, jakožto režisér Budoucí minulosti, se nyní pustil do internetové propagace svého nového filmového počinu. Nově vzniklá stránka The Bent Bullet ukazuje právě zavraždění JFK a následné obvinění a uvěznění Magneta s tváří Michaela Fassbendera. Další videa a zajímavé články budou zřejmě přibývat, proto bych všem fanouškům mutantů doporučoval zbystřit své smysly a čas od času na tyto stránky nakouknout.

httpv://youtu.be/ByCY2UYLHG8

X-Men: Budoucí minulost dorazí do kin 23. května 2014. V hlavních rolích očekávejme jména jako Patrick Stewart, Ian McKellen, Hugh Jackman, Michael Fassbender, James McAvoy, Jennifer Lawrence nebo Halley Berry. Tedy to nejlepší z obou sérií.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také