Trailer #2: Need for Speed (2014)

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

V březnu 2014 čeká (nejen) všechny fanoušky kultovní videoherní série Need for Speed povinná návštěva kinosálů. Režisér Scott Waugh, který debutoval teprve vloni dobrodružným filmem Act of Valor, se pokusí na stříbrná plátna převést hru, na které vyrostl nejeden nadšenec. Příběh série je v podstatě jenom o tom, jak nejrychleji vyhrát jednotlivé závody, jak uniknout policejním hlídkám nebo jak si pořádně vytunit svoji káru.

Aaron Paul si zahraje hlavní roli
Aaron Paul si zahraje hlavní roli

Ve filmovém Need for Speed ale půjde o víc. Hlavní hrdina Tobey Marshall bude neprávem obviněn z vraždy svého kamaráda a kolegy při jednom z pouličních závodů. Jakmile se však ocitne na svobodě, tak zasvětí svůj život pomstě a vykonání spravedlnosti. Vše samozřejmě proběhne především za volanty nabušených automobilů, které však ve filmu podle některých zdrojů  nahradí levnější repliky, aby tak tvůrci ušetřili na celkovém rozpočtu. Trochu špatná vizitka, nemyslíte?

Samotná ukázka se příliš neliší od té předešlé. Tedy dynamické závodění, spousta výbuchů, voice-over hlavního hrdiny a poněkud levné vizuální triky. Zajímavý hudební podkres, ve kterém dominují britští Muse se svoji hitovkou Butterfly and Hurricanes je to nejzajímavější, co celý dvou a půl minutový trailer nabízí.

Opravdu jsme zvědavi na film plný rychlých aut, jenž jedno z nich řídí Jesse Pinkman (ehm pardon, Aaron Paul), a který se chce tak trochu svézt na vlně úspěchu populární série Rychle a zběsile?


Předchozí trailer přehrajete zde.

httpv://youtu.be/e73J71RZRn8

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také