Teaser Trailer #1: Noe (2014)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

No, zase jde spíše o klasický teaser pro trailer, se kterými se v posledních letech roztrhl pytel. Biblická podívaná Noah podle Darrena Aronofskyho (Černá labuť, Requiem za sen) se tak prozatím představuje v pouhých patnácti vteřinách. Ale pozor, k doposud nejdražšímu filmu uznávaného režiséra (130 milionů dolarů), vychází plnohodnotný trailer už zítra!

Russell Crowe
Russell Crowe

Pár týdnů zpátky dokonce na internet prosákl kino rip snad čtyřminutové upoutávky, kvůli kvalitě nahrávky jsme se ale rozhodli, že bude lepší, když na webu vyvěsíme trailer až v o poznání lepší kvalitě.

Studio Paramount Pictures před nedávnem také oznámilo obavy kvůli Aronofskyho vizi. Prý se rozhodl neakceptovat rady a film natočil zcela podle svého uvážení, aniž by si lámal hlavu nad budoucími reakcemi diváků, kteří čekají to stejné, co se píše v Bibli. Pro změnu se také můžeme těšit na desítky zvířat, které mají s těmi dnešními pramálo společného. Autoři digitální efektů se prý vyřádili.

Noemova archa vyplouvá do kin 27. března 2014. V hlavních rolích Russell Crowe, Jennifer Connelly, Logan Lerman, Douglas Booth, Emma Watson, Ray Winstone, Anthony Hopkins a další.

httpv://youtu.be/LCJIgBGkZkQ

Update: Více jak minuta a patnáct vteřin naprosto nových záběrů!

httpv://youtu.be/j44IpMX9qo8

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také