Den nezávislosti 2 má momentálně dva scénáře

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Původním důvodem, proč by se Will Smith neměl objevit v pokračování Dne nezávislosti, bylo jednoduše to, že Will Smith je docela drahým hercem. Jeho plat by totiž nešel ruku v ruce s výrobou Emmerichova nového filmu a tak to na začátku směřovalo k tomu, že se Smith nevrátí. V posledních týdnech to však vypadá, že se oblíbený herec přeci jen může o podmínkách se studiem dohodnout. 

Will Smith, Bill Pullman a Jeff Goldblum
Will Smith, Bill Pullman a Jeff Goldblum

Režisér Roland Emmerich nedávno prozradil, že v současné době má k dispozici dva scénáře. První s účastí Smithe, druhý bez něj. Také se vyjádřil, jaká existuje potenciální šance, že by se Will Smith k týmu připojil. „Vypadá to dobře“. Navíc se zdá, že Emmerich je spokojen s oběma verzemi scénáře, což je nakonec asi to nejdůležitější.

Roland Emmerich v minulosti také přiznal, že plánuje rovnou dva sequely, které by rád natočil na jeden zátah. Studio však tomuhle postupu ukázalo záda a tak si Emmerich bude muset počkat nejdříve na případný finanční úspěch, aby se vůbec trojka mohla natočit.

Co ale fandy původního filmu může těšit, jsou návraty dvou dalších ikon blockbusteru z roku 1996. Bill Pullman a Jeff Goldblum jsou oficiálně na palubě a určitě by vedle sebe rádi i kolegu Willa Smithe. Času na rozhodování však už moc není, premiéra filmu je totiž naplánovaná na červenec 2015.

A jak to vidíte vy? Přejete si návrat Willa Smithe?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také