Rozjezd #23: Od Breaking Bad k Mortal Kombat: Legacy II

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Pondělní rozjezd s datem 30. září je připraven. Všechny předešlé díly, a že jich už bylo dvacet dva, jsou pro opáčko připraveny zde. Skvělou zábavu!

Breaking Bad a Walking Dead

Jedna seriálová legenda nám dneska končí, druhá začíná svou čtvrtou pouť za dva týdny. Napadlo vás někdy ale tyhle seriály spojit dohromady?

httpv://youtu.be/9ssTk6R_za0

Simpsonovi a Homeland

Simpsonovi parodují kdeco. Nejnovější vychytávka si ovšem dělá srandu ze skvělého dramatu na pokračování Homeland. Skvělé intro je tak předzvěstí první epizody nové série, která ponese název Homerland.

httpv://youtu.be/oEew7ahOn3U

Návrat do budoucnosti a Knight Rider

Spojení dvou nezapomenutelných kultů funguje i v případě filmového Back to the Future a seriálového Knight Rider.

httpv://youtu.be/zzYBge4193M

Evoluce Waltera Whitea

Ještě jednou připomínám, že nejlepší seriálové drama končí a tak je na čase pomalu ale jistě rekapitulovat vše, co pět bohatých sezón nabídlo. Co takhle vývoj hlavního hrdiny Perníkového táty?

httpv://youtu.be/CdDfhe-0JS0

Všechno špatné u Premium Rush

Joseph Gordon-Levitt se stal hvězdou první kategorie. Režíruje, hraje po boku nejvěhlasnějších režisérů a celkově má rozděláno spoustu projektů. Co všechno ale nedává smysl z minulo ročního Premium Rush?

httpv://youtu.be/ie_J-ZBenVE

Upřímný trailer – Breaking Bad

Svůj Upřímný trailer dostal i „perníkář“. Sami můžete posoudit, jak se nová epizoda z dílny Screen Junkies povedla a nakolik je pravdivá.

httpv://youtu.be/oDqGAUvWKkU

Všechno špatné u Star Trek: Do temnoty

J.J. Abrams není bezchybný. Na ty největší bláboly ze sequelu Star Treku s podtitulem Do temnoty si posvítila grupa CinemaSins a vcelku je to zajímavé.

httpv://youtu.be/REOjxvQPQNQ

Normální den drsňáka Offermana

Drsňák z komedie Millerovi na tripu je bad ass i ve skutečném životě. Pojďte se tedy mrknout, jak vypadá takový obyčejný den s Nickem Offermanem. (Natočeno pro Funny or Die).

httpv://youtu.be/etWnuEAfPl0

Rada pro J.J. Abramse a jeho Star Wars

Abrams ještě jednou… Tentokrát vzkaz od největších fanoušků ságy z předaleké galaxie, kteří si pro Abramse připravili čtyři pravidla, díky kterým se Epizoda VII stane skvělou podívanou.

httpv://youtu.be/_joDNOpeWWo

Mortal Kombat: Legacy II – 2. série online

Očekávaný web seriál vypustil svou druhou sérii na Youtube. Jak bylo slibováno, k vidění je rovnou všech deset epizod. Udělejte si tedy trochu čas, každý díl má něco okolo deseti minut a je to bomba!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také